Novinky

Maker Faire 2018

Poslední červnový víkend se konal festival „lidové tvorby“, představení výtvorů všech, kteří rádi vymýšlejí, kutí, staví, inovují … Vždy platilo pořekadlo o „zlatých českých ručičkách“ a díky PRUSA RESEARCH mohli všichni navštívit první ročník i v Praze. Zájemců o prezentaci na tomto festivalu bylo mnoho, naše 3D čokotiskárna měla tu čest a byla vybrána mezi téměř 180 vystavovatelů.

Návštěvnost více jak 10 000 lidí předčila asi nejen naše očekávání, užili jsme si skvělý víkend a věříme, že hosté na našem stánku stejně tak. Čokotiskli jsme na oplatky, hlavním motivem bylo, jak jinak, logo Maker Faire . Nicméně přání především dětských návštěvníků byla různorodá, takže jste mezi výtvory naší 3D čokotiskárny našli jména, přání, bezpočet srdíček, dětské motivy, zvířátka … a mnoho dalšího, prohlédnout si můžete zde.

Za celý víkend jsme rozdali více než 300 oplatek s čokotiskem, více než 500 letáků a vizitek, potkali spoustu zajímavých lidí jak mezi návštěvníky, tak mezi vystavovateli. Naše 3D čokotiskárna se prezentovala i v médiích. V závěru jsme získali ocenění Maker of Merit které nás velmi potěšilo. A jako pomyslná „třešnička na dortu“ je pozvání od pořadatelů World Maker Faire 2018 do New Yorku!

Děkujeme za přízeň a pořadatelům za skvělý víkend, za rok se těšíme snad na viděnou 😊