Novinky

Originální dárky

3D čokotiskárna nabízí širokou škálu originálních a personalizovaných dárků. Co vše jsme schopni pro vás připravit? V korporátní a eventové sféře jsou to dárky pro obchodní partnery, zaměstnance, účastníky kongresů či konferencí a mnoho dalšího. Dárky k mnoha různým příležitostem ve sféře soukromé – svatby, narozeninové a jiné oslavy, vánoční dárky s osobním věnováním či motivem, který jinde nenajdete.

K našim stálým klientům patří české a slovenské eventové agentury, české i mezinárodní firmy s různým zaměřením, hotely, cateringové společnosti a podobně. Optimální kombinací je pronájem naší 3D čokotiskárny na event a čokotisk dárků. Hosté tak mají příležitost vidět čokotiskárnu „v akci“ a následně obdrží i výsledek v dárkovém balení. Zde jednoduchá fotogalerie pro vaši představu.

Příprava spolupráce je velmi jednoduchá – po obdržení poptávky klienta kontaktujeme se žádostí o zaslání jeho představy o motivu, na co chce čokotisk, kolik kusů, jaké balení, konzultujeme budget, navrhneme optimální řešení a připravíme vizualizace a cenovou kalkulaci. Po odsouhlasení ze strany klienta pak už nic nebrání realizaci. Níže několik ukázek našich dárků.